День квітів 10.09.16.
13 вер. 2016
Незабутньою та яскравою подією нашого міста стало Свято квітів і дарів природи. Тема "Україна - Європа" зацікавила громадськість і нашої школи. Кожна паралель готувала традиційні страви та напої обраної Європейської країни: Німеччини, Франції, Греції, Польщі, Болгарії, Англії, Італії, Іспанії. Батьки, учні та вчителі призентували страви та пригощали гостей.
Зібрані кошти з цієї виставки - ярмарку, а це 2000 тис. гривень, були передані на лікування тренера з художньої гімнастики, колишньої вчительки ЗОШ№2 - Гудіс Наталії.
Благодійна акція зі збору коштів триває.
Дякуємо всім небайдужим , а також висловлюємо подяку шкільній громаді за уктивну участь у благодійній виставці.
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b1dd/rNe3JUGm9Gs.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b1e7/XJFC6TtWTy8.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b1f1/MdsKZ0ZlWPo.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b1fb/IxQtBy29Kgk.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b205/H__WjRLCcNw.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b20e/lFqikp8S-Gs.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b217/neC7-U8PaFA.jpg)
![](https://pp.vk.me/c631918/v631918816/4b1ca/fjELmDcp0Vs.jpg)